SESJE ZDJĘCIOWE

Świadczymy usługi z zakresu wykonywania wysokiej jakości zdjęć cyfrowych na potrzeby kampanii reklamowych, do ulotek, folderów, banerów, sklepów internetowych, czy serwisów aukcyjnych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt fotograficzny i oświetleniowy oraz dbałość o wszelkie detale na planie zdjęciowym. Sesje fotograficzne realizujemy zarówno w studio, jak i w siedzibie Klienta – dzięki mobilnemu zestawowi studyjnemu nie ogranicza nas miejsce.

SESJE KOMERCYJNE

Wykonujemy stylizowane sesje komercyjne reklamujące produkty i usługi. Zdjęcia reportażowe z imprez firmowych i okolicznościowych. Sesje biznesowe dla małych firm jak i dużych korporacji.

SESJE MODOWE

Organizujemy sesje z modelką / modelem w warunkach studyjnych oraz w plenerze. Budujemy scenografię. Zapewniamy profesjonalnego stylistę, wizażystkę i fryzjera.

SESJE PRODUKTOWE – ZDJĘCIA TYPU PACKSHOT

Packshoty to profesjonalne zdjęcia produktów, które mają jak najlepiej zaprezentować fotografowany przedmiot oraz przekazać o nim optymalnie dużo informacji. Packshoty pełnią funkcję reklamową jak i katalogową. Wykorzystywane są w środkach masowego przekazu oraz wszelkich nośnikach reklamy – typu foldery, ulotki, billboardy, czy w spotach telewizyjnych. Używają ich sklepy internetowe w celu poprawy wyników sprzedaży i wyróżnieniu produktów na tle konkurencji. Proces realizacji packshota jest złożony z następujących etapów:

 

  • Wykonujemy zdjęcia produktów w profesjonalnych warunkach studyjnych
  • Tworzymy precyzyjną ścieżkę wycięcia produktu
  • Usuwamy tło przy pomocy ścieżki wycięcia
  • Ustawiamy tło zgodne z wymaganiami Klienta
  • Postprodukcja zdjęć – wykonujemy obróbkę kolorystyczną, dodajemy cienie, lustrzane odbicie, refleksy oraz retuszujemy zdjęcia
  • Zapisujemy realizacje i przekazujemy Klientowi

ZDJĘCIA ŻYWNOŚCI I ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

Zdjęcia potraw i napojów dla prasy, menu restauracyjnych, stron internetowych, blogów kulinarnych. Zapewniamy kreację w zakresie aranżacji i stylizacji, nie ograniczając się tylko do własnych koncepcji – współpracujemy z szefami kuchni, kreatorami sztuki kulinarnej i stylistami żywności.

ZDJĘCIA ARCHITEKTURY, WNĘTRZ I MEBLI

Wykonujemy fotografie wnętrz i architektury przy użyciu szerokokątnej optyki dla hoteli, pensjonatów, kawiarni, restauracji, obiektów sportu oraz agencji nieruchomości. Przygotowana przez nas dokumentacja fotograficzna pozwala odzwierciedlić estetykę oraz oddać indywidualny charakter każdego obiektu i przestrzeni.

POSTPRODUKCJA ZDJĘĆ

Zajmujemy się również postprodukcją oraz retuszem zdjęć. Dobre ujęcie to dopiero początek, by osiągnąć zamierzony cel – potrzeba dopracowania szczegułów. Poprzez fotomontaż i obróbkę graficzną zmieniamy fotografie, nadając im nowy wymiar. Retuszujemy też ujęcia, które potrzebują jedynie drobnych zmian – bardziej wyrazistych kolorów, usunięcia małych skaz czy niektórych elementów.

przykłady realizacji