STRONY WWW

Strona internetowa jest podstawowym kanałem komunikacji marketingowej w Internecie – medium które nieustannie zyskuje na znaczeniu. Przed jej stworzeniem istotne jest precyzyjne określenie celów, które witryna ma osiągnąć oraz dobór efektywnych rozwiązań służących do ich realizacji. Ważne jest, aby przekaz wizualny na stronie wspierał budowanie świadomości marki i umacniał jej pozytywny odbior.

Projektujemy i wykonujemy:

 • STRONY FIRMOWE I KORPORACYJNE
 • STRONY PRODUKTOWE, LANDING PAGE
 • PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Jakie rozwiązania proponujemy naszym Klientom:INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY – Tworząc strony www staramy się aby nasze witryny były efektowne wizualnie i funkcjonalne w nawigacji. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE – Korzystamy z najnowszych języków programowania, dzięki którym możliwe jest stworzenie intuicyjnej i przyjazdnej strony dla internautów będącej jednocześnie przejrzystym kodem dla wyszukiwarek:

 

 • HTML5 i CSS3
 • PHP
 • SQL (w różnych odmianach)
 • JavaScript

CMS – SYSTEM ZARZĄDZANIA TRESCIĄ

Główną zaletą stron www typu CMS (ang. Content Managment System) jest prosty w obsłudze interfejs użytkownika, który pozwala na w pełni samodzielne zarządzanie treścią i grafiką strony, umożliwiając edycję obrazów i tekstów. Po zalogowaniu się jako administrator, można między innymi zarządzać użytkownikami witryny oraz prowadzić rozbudowaną korespondencję w formie popularnych newsletterów. Kolejnymi zaletami zastosowania aplikacji CMS są łatwość wprowadzania dodatkowych wersji językowych strony oraz możliwość tworzenia blogów i nowych podstron. System CMS posiada budowę modułową, co pozwala na sprawne dołączanie nowych funkcjonalności.

RESPONSYWNOŚĆ – TECHNOLOGIA RWD

Rośnie ilość internautów korzystających z urządzeń mobilnych typu tablety i smatphony. Dlatego coraz ważniejsze jest także posiadanie strony przygotowanej również dla urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu technologi RWD (ang. Responsive Web Design) strona automatycznie dostosowuje się do wielkości monitora urządzenia, na którym jest wyświetlana.

OPTYMALIZACJA

Poprzez zoptymalizawanie kodu strona internetowa jest lekka i szybka w życiu. Zwiększenie wydajności bazy danych czy też mechanizmów wczytywania treści daje widoczne rezultaty dla funkcjonowania zwłaszcza rozbudowanych aplikacji.

Etapy tworzenia strony internetowej:

Każdą realizację poprzedzamy szczegółowym wywiadem z Klientem w postaci ankiety – briefu precyzującego założenia realizacji.

 • CZĘŚĆ PROJEKTOWA – przygotowanie layoutu strony głównej i podstron, obróbka zdjęć, wprowadzenie elementów do treści strony.
 • CZĘŚĆ PROGRAMISTYCZNA – wykonanie szablonów strony głównej i podstron od strony programistycznej, opracowanie i wdrożenie skryptów odpowiadających za prawidłową pracę witryny, złożenie kompletnej strony internetowej.
 • OPTYMALIZACJA STRONY WWW – dostosowanie do standardów W3C (World Wide Web Consortium – organizacja ustalająca międzynarodowe standardy tworzenia stron www), przygotowanie do pozycjonowania. Każdą witrynę tworzymy dostosowywując ją do poprawnego przeglądania we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych tj.  Internet Explorer wersja 8-11, Firefox, Google Chrome, Opera i Safari.

DOMENY I HOSTING

Oferowane przez nas usługi hostingowe zapewniają bezkonfliktowe utrzymanie serwisu www oraz aplikacji opartych na technologii internetowej, a także obsługę kont pocztowych w domenie firmowej. Doradzamy w wyborze chwytliwej domeny i pomagamy w jej rejestracji.Cechy usługi – serwer:

 

 • Szybkość działania. Wykorzystywane jest łącze o przepustowości 1 Gbps.
 • Kopia bezpieczeństwa (automatyczny backe-up tworzony jest co 3 dni).
 • Brak limitów transferu.
 • Dostęp do plików na serwerze poprzez konto FTP.
 • Skrzynki pocztowe o pojemności 250 / 500 MB.
 • Wielopoziomowe zabezpieczenia antyspamowe poczty.

PROMOCJA STRONY W INTERNECIE

Po stworzeniu strony www możemy dalej podejmować współpracę poprzez realizację usług dodatkowych np. opieka nad serwisem, promocja strony www poprzez pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych, kampanię AdWords, obecność w mediach społecznościowych, mailing i inne.

zobacz przykłady realizacji